درباره دانشكده
اين دانشكده در سال 1348 تاسيس گرديد و يكي از قديمي ترين دانشكده هاي دانشگاه اصفهان است. اين دانشكده در سطوح كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكترا دانشجو مي پذيرد و با 5 گروه آموزشي داراي _ عضو هيات علمي تمام وقت فعاليت دارد. از اين مجموعه، گروه علوم تربيتي باسابقه تر و بزرگتر از بقيه است، چهار گروه ديگر شامل روانشناسي، مشاوره، كودكان با نيازهاي خاص و علم اطلاعات و دانش شناسي مي باشد.
همه گروهها در يك ساختمان مستقر هستند كه در بخش پائيني (ضلع شمال شرقي) محوطه اصلي دانشگاه اصفهان واقع شده است. دانشكده به طور مداوم به توسعه و آموزش و پرورش عمومي و خدمات اجتماعي در استان اصفهان مدد رسانده است. اين دانشكده غير از ارائه سطوح كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكتري، دوره هاي كوتاه مدت و ميان مدت توسعه كاركنان در آموزش و پرورش استان و بهداشت را فراهم مي آورد همچنين به تحقيقات توجه بسيار دارد و اين توجه در دوره هاي تكميلي (كارشناسي ارشد و دكترا) و در پروژه هاي تحقيقاتي اعضاي هيات علمي دانشكده تجلي مي يابد.
با استعانت از درگاه حق تعالي و اميد به سربلندي و بهروزي ايران اسلامي، در سالي كه توسط مقام معظم رهبري «مدظله العالي» با عنوان: سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال نامگذاري شده است و در دولت تدبير و اميد ساختمان جديد دانشكده علوم تريتي و روانشناسي دانشگاه اصفهان به مساحت 15200 مترمربع با هزينه اي بالغ بر 140000000000  ريال كه بخشي از آن با مشاركت خيرين تأمين شده است و با
حضور جناب آقاي دكتر منصور غلامي، وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري در آذرماه سال 1396 افتتاح شد.
 
تاریخ به روز رسانی:
1397/12/19
تعداد بازدید:
3552
Powered by DorsaPortal