۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
FA
دانشگاه اصفهان
تحكيم روابط ايران و پاكستان مبتني بر تحكيم ديپلماسي علمي
وزير علوم تحقيقات و فناوري ايران در چهارمين نشست هيأت امناي بنياد علمي اكو و پنجمين نشست كميته اجرايي اين بنياد" از حمايت همه جانبه جمهوري اسلامي ايران و وزارت علوم تحقيقات و فناوري از بنياد علمي اكو خبر داد و بر تحكيم روابط علمي ايران و پاكستان تاكيد نمود.
 

وزير علوم تحقيقات و فناوري ايران در چهارمين نشست هيأت امناي بنياد علمي اكو و پنجمين نشست كميته اجرايي اين بنياد" از حمايت همه جانبه جمهوري اسلامي ايران و وزارت علوم تحقيقات و فناوري از بنياد علمي اكو خبر داد و بر تحكيم روابط علمي ايران و پاكستان تاكيد نمود.

به گزارش وب سايت خبري Uinews دكتر غلامي وزير علوم تحقيقات و فناوري ايران در چهارمين نشست هيات امناي بنياد علمي اكو و پنجمن نشست كميته اجرايي اين بنياد با وزير علوم و فناوري پاكستان ديدار و بر تحكيم روابط اين دو كشور، مبتني بر تحكيم ديپلماسي علمي تاكيد نمود و در ادامه اظهار داشت: ظرفيت‌هاي بسيار خوب ايران در بخش هاي دانشگاهي، دانشجويي و پژوهشي، تبادل استاد و دانشجو و اجراي طرح‌هاي مشترك پژوهشي از جمله زمينه‌هاي همكاري بين دانشگاه‌هاي 2 كشور است. وي با اشاره به اينكه گسترش فعاليت‌هاي سازمان همكاري‌هاي اقتصادي بستگي به فعال شدن بنيادهاي وابسته به آن مانند بنياد علمي اكو دارد، تصريح كرد: اين بنياد بر توسعه روابط علمي بين كشورهاي منطقه تمركز دارد و مي‌توان از اين فرصت به خوبي بهره مند شد.

شايان ذكر است در ادامه چادري فواد حسين (Chaudhry fawad hussain) وزير علوم و فناوري پاكستان در اين ديدار با تاكيد بر آمادگي اين كشور براي توسعه روابط علمي با ايران، گفت:......
 
براي مطالعه كامل اين خبر بر روي لينك كليك نماييد. 
تاریخ:
1398/04/18
تعداد بازدید:
534
منبع:
Powered by DorsaPortal