۱۴۰۰ پنج شنبه ۳ تير
FA
دانشگاه اصفهان
دیدار رییس مؤسسة العقیلة لرعایة الأیتام عراق با رییس دانشگاه اصفهان
آیت‌الله سید علا موسوی رییس مؤسسة العقیلة لرعایة الأیتام عراق و هیات همراه از دانشگاه اصفهان دیدار و با رییس دانشگاه اصفهان دیدار و گفتگو نمود.

آیت‌الله سید علا موسوی رییس مؤسسة العقیلة لرعایة الأیتام عراق و  هیات همراه از دانشگاه اصفهان  دیدار و با رییس دانشگاه اصفهان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش وب سایت خبری uinews آیت‌الله سید علا موسوی رییس مؤسسة العقیلة لرعایة الأیتام عراق و  هیات همراه پس از بازدید از دانشگاه اصفهان با دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان ملاقات و گفتگو نمود.

دکتر طالبی ضمن خیر مقدم به میهمانان به معرفی توانمندی‌های دانشگاه پرداخت و اظهار نمود: دانشگاه اصفهان یکی از دانشگاه‌های بزرگ قدیمی است و قدمت آن به حدود 74 سال می‌رسد. این دانشگاه با راه اندازی رشته  بهداری شروع به کار کرد و درحال حاضر به یکی از دانشگاه‌های معتبر جامع کشور تبدیل شده است. تا کنون حدود 100 هزار نفر فارغ‌التحصیل داشته و منشأ خدمات بسیاری در جامعه شده است. این دانشگاه دارای طیف گسترده‌ای از علوم انسانی است که رشته‌های الهیات و زبان عربی و ادبیات عربی را نیز دربر می‌گیرد. ایشان با اشاره به رشد دانشجویان خارجی در سال‌های اخیر اظهار نمود که سهم دانشجویان عراقی در همه مقاطع مختلف افزایش یافته‌است و با توجه به تقاضای رو به رشد دانشجویان عراقی، دانشگاه اصفهان بر جذب دانشجویان عراقی با کیفیت بالا تاکید دارد

دکتر طالبی افزود: ........................
 
برای مطالعه این خبر بر روی لینک کلیک نمایید.  
تاریخ:
1399/11/21
تعداد بازدید:
3570
منبع:
Powered by DorsaPortal