۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
آغاز واکسیناسیون خانواده آموزش عالی در دانشگاه اصفهان
معاون دانشجویی دانشگاه اصفهان اظهار داشت: امروز کار تزریق واکسن با واکسیناسیون 130نفر از کارکنان انتظامات، دفتر فنی و فضای سبز دانشگاه آغاز شد و از فردا واکسیناسیون اساتید در تمامی رده‌های سنی و کارکنان طبق رده سنی اعلام شده با ظرفیت 250 نفر در روز ادامه می‌یابد.


معاون دانشجویی دانشگاه اصفهان اظهار داشت: امروز کار تزریق واکسن با واکسیناسیون 130نفر از کارکنان انتظامات، دفتر فنی و فضای سبز دانشگاه آغاز شد و از فردا واکسیناسیون اساتید در تمامی رده‌های سنی و کارکنان طبق رده سنی اعلام شده با ظرفیت 250 نفر در روز ادامه می‌یابد.

 

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر مرتضی حاج حسینی معاون دانشجویی دانشگاه اصفهان در ارتباط با موضوع واکسیناسیون خانواده آموزش عالی در دانشگاه اصفهان گفت،: با توجه به در پیش بودن شروع سال تحصیلی و اهمیت سلامت استادان، کارکنان و دانشجویان از یک طرف و ازدحامی که در مراکز واکسیناسیون وجود دارد، طی رایزنی‌هایی که با مرکز بهداشت استان و دانشگاه علوم پزشکی صورت پذیرفت مقرر شد با توجه به فضا، امکانات و ظرفیتی که در دانشگاه وجود دارد برای رفاه حال همکاران دانشگاهی واحدی به منظور واکسیناسیون راه‌اندازی شود تا در یک فضای آرام و بدون استرس واکسیناسیون همکاران دانشگاهی انجام شود که در این ارتباط سالن نیلفروش زاده تجهیز و آماده خدمت رسانی شد.

وی در ارتباط با اولویت واکسیناسیون خانواده آموزش عالی دانشگاه اصفهان اعلام کرد بنا بر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا کلیه اعضای هیأت علمی در تمامی رده‌های سنی و کارکنان بر اساس رده سنی اعلامی از سوی ستاد ملی کرونا می‌توانند طبق نوبتی که برای آنها پیامک می‌شود به سالن نیلفروش زاده مراجعه و جهت واکسیناسیون اقدام کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه در ادامه افزود: امروز کار تزریق واکسن با واکسیناسیون 130نفر از کارکنان انتظامات، دفتر فنی و فضای سبز دانشگاه آغاز شد و از فردا واکسیناسیون اساتید در تمامی رده‌های سنی و کارکنان طبق رده سنی اعلام شده با ظرفیت 250 نفر در روز ادامه می‌یابد.

معاون دانشجویی دانشگاه همچنین اعلام کرد: واکسینه کردن دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در آزمایشگاه و خوابگاه حضور دارند نیز در دستور کار است و همکاران مرکز بهداشت در حال هماهنگی هستند تا در آینده نزدیک واکسیناسیون این دانشجویان نیز آغاز شود.

دکتر حاج‌حسینی در مورد نوع واکسن اعلام کرد فعلاً آنچه در اختیار ما قرار گرفته واکسن سینوفارم است.

وی در مورد افرادی که دوز اول را دریافت کرده‌اند گفت فعلا تزریق برای نوبت اول انجام می‌شود و چون ممکن است واکسنی که این افراد در نوبت اول دریافت کرده‌اند با واکسنی که فعلا تزریق می‌شود تفاوت داشته باشد بهتر است این افراد به همان محلی که دوز اول را دریافت کرده‌اند مراجعه کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه درباره افرادی که به کرونا مبتلا شده‌اند گفت این افراد باید با پزشک مرکز بهداشت که در سالن نیلفروش زاده مستقر است در خصوص زمان مناسب برای واکسیناسیون با شرح حال خود مشورت کنند.

وی در پایان افزود طبق توافقی که با مرکز بهداشت استان داشتیم و در راستای کمک به واکسیناسیون ملی، افراد درجه اول خانواده اعضای هیأت علمی و کارمندان نیز می‌توانند بر اساس رده سنی اعلام شده از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا، در دانشگاه واکسینه شوند که در این خصوص مرکز بهداشت دانشگاه در حال برنامه ریزی است.

 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/05/10
تعداد بازدید:
4933
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal