۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
FA
دانشگاه اصفهان
تجلیل از نیروهای امریه و نخبه وظیفه دانشگاه اصفهان
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز سرباز از سوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان از نیروهای امریه و نخبه وظیفه مشغول به خدمت در این دانشگاه با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز سرباز از سوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان از نیروهای امریه و نخبه وظیفه مشغول به خدمت در این دانشگاه با اهدای لوح  سپاس قدردانی شد.

 

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر رسول رکنی زاده معاون پژوهش و فناوری، در مراسم تجلیل از نیروهای امریه و نخبه وظیفه دانشگاه ، خدمت سربازی را سرمایه ای گران بها برای جوانان دانست و اظهار داشت:  دنیای امروز بسیار متفاوت شده  و دولت ها برای مقابله با  جنگ های محرمانه و پنهان، به نیروی فکری و اشخاص شاخصی  نیاز دارند . در جنگ های مدرن امروزی برای کسب پیروزی، باید برای توسعه نیروی انسانی سرمایه گذاری نمود .

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن ابراز خورسندی از حضور نیروهای نخبه وظیفه در دانشگاه اصفهان تصریح نمود: بسیار خوشحالم از این که به  دانشگاه فرصت داده شده که نیروهای وظیفه فارغ التحصیل دانشگاه ، بتوانند سربازی خود را در یک مرکز علمی بگذرانند و با کسب تجربیات و آموخته های مفید ، آینده ای روشن را برای خود و جامعه فراهم نمایند.

 

شایان ذکر است در ادامه، دکتر آرش شاهین مدیر ارتباط با صنعت و جامعه نیز ضمن پاسداشت روز سرباز اظهار داشت: به راستی همان گونه که در مراسم سردوش افسران نظامی قید می شود نیروهای مسلح به سان آتش زیر خاکستر هستند که پنهان می مانند ولی خاموش نمی شوند.  ارزش و اعتبار و امنیت و رشد و توسعه کشور در گرو یک نیروی هوشمند، هوشیار، قدر و  قدرتمند و واقف به ملاحظات  منافع ملی است .

بدون تردید، هنر ساختن و بازسازی کشور ، کم از هنر جنگیدن ندارد. اگر هر کدام از ما بتوانیم در جایگاه خود توفیق داشته باشیم که در این عرصه خدمتی کنیم، بسی باعث افتخار است

 

دکتر اسدالهی رییس آزمایشگاه مرکزی و مدیر مسئول مستقیم سربازان امریه دانشگاه نیز تصریح نمود: دانشگاه اصفهان از جمله معدود دانشگاه هایی است که از سهمیه وزارت علوم برای پذیرش نیروهای امریه حداکثر استفاده را نموده است. وی نیروهای امریه دانشگاه را افرادی توانمند و با استعداد دانست که کمکزیادی در رشد و ارتقا دستاوردهای علمی دانشگاه دارند .

دکتر اسدالهی افزود: هدف ما تربیت نیروهای خلاق و توانمند برای کشور است که با پرورش استعدادها و توانمندی هایشان در این دوره تجربه های خوبی کسب نموده اند.

گفتنی است در این مراسم آقایان: سید علی محمودی، سید عرفان میر عظیمی،سروش زارع،سعید ضیایی و محمدرضا فنایی نیروهای امریه و نخبه وظیفه دانشگاه اصفهان بودند که مورد تجلیل و تقدیر معاون پژوهش و فناوری قرار گرفتند.

 
 
 
 
 

 

تاریخ:
1400/07/12
تعداد بازدید:
1788
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal