۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
انتصاب مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه اصفهان، دکتر حسین عموشاهی به عنوان مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه منصوب شد.


طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه اصفهان، دکتر حسین عموشاهی به عنوان مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه منصوب شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر حسین هرسیج سرپرست دانشگاه اصفهان، طی حکمی دکتر حسین عموشاهی عضو هیات علمی گروه مهندسی عمران را به عنوان مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه منصوب نمود.

حکم دکتر عموشاهی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسین عموشاهی

عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی عمران

سلام علیکم

احتراماٌ؛ نـظر به مراتب تعهد، تخصص و شایستگی ارزشمند جنابعالی،به موجب این حکم به مـدت دو سال با حـفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان "مدیر امورفنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه" منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و ابزارهای نوین مدیریتی به منظور تحقق اهداف و سیاست های دانشگاه جامعه محور و تمدن ساز، ضمن بررسی مستندات، تجربیات فنی و اجرایی و نیز ارزیابی وضعیت موجود کلیه پروژه های عمرانی و تاسیساتی از طریق شناسایی نقاط قوت، ضعف، فرصتهاو تهدیدها برای ارتقاء روشهای اجرایی مطابق با ضوابط، استانداردها و معیارهای فنی جهت احداث، بازسازی، بهسازی، نگهداری ابنیه و تاسیسات با هماهنگی معاونت اداری و مالی در راستای مبانی اقتصاد مقاومتی و برنامه ریزی جامع و دقیق کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و در نظر گرفتن تمامی جوانب آموزشی، اداری، کمک آموزشی، رفاهی ،فرهنگی و طرح جامع فضاهای کالبدی واجتماعی دانشگاه و همچنین بهره گیری از ظرفیت های همکاران دلسوز، متعهد، متخصص و مشاوران آن دفتر نسبت به تهیه و تصویب طرح ها و پروژه ها و نظارت بر حسن انجام آنها براساس مدیریت سبز، رسیدگی به درخواست ها و مطالبات پیمانکاران، تسهیل و روان سازی امور، همچنین تدبیر لازم برای ماموریت‌ها و امور محوله مطابق با شرح وظایف دفتر فنـی با "رویکرد جهادی مبتنی بر تحول­گرایی و سبک معماری و هنر ایرانی اسلامی"، همت گمارید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

دکتر حسین هرسیج

سرپرست دانشگاه اصفهان

تاریخ:
1400/09/16
تعداد بازدید:
3551
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal