۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
تقدیرسرپرست دانشگاه اصفهان از کادر پرستار مرکز بهداشت
سرپرست دانشگاه اصفهان به همراه دکتر نوروزی معاون دانشجویی،آقای موسویان مدیر دفتر ریاست با حضور در مرکز بهداشت دانشگاه، از پرستاران این مرکز ،تقدیر و تشکر نمود.


سرپرست دانشگاه اصفهان به همراه دکتر نوروزی معاون دانشجویی،آقای موسویان مدیر دفتر ریاست با حضور در مرکز بهداشت دانشگاه، از پرستاران این مرکز ،تقدیر و تشکر نمود.

 به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر حسین هرسیج سرپرست دانشگاه اصفهان با حضور در مرکز بهداشت دانشگاه ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیه و روز پرستار از خدمات ارزنده پرستاران به ویژه پرستاران مرکز بهداشت دانشگاه که در برهه شیوع کرونا ایثارگرانه در خدمت جامعه دانشگاهی بودند، تقدیر نمود.

دکتر هرسیج تصریح نمود: بحث سلامت و تندرستی کارکنان اولویت هر سازمانی است. همکاران دانشگاه اصفهان نیز سلامتی خود را مدیون عملکرد خوب کارکنان مرکز بهداشت هستند.

وی از خدمات ارزشمند کادر درمان مرکز بهداشت در ایام شیوع بیماری کرونا که توام با فداکاری و مسئولیت پذیری در مسیر صیانت از سلامت پرسنل دانشگاه بوده تقدیر و در ادامه ضمن تاکید بر ضرورت بهبود فضای کالبدی مرکز بهداشت دانشگاه اظهار داشت: افزایش فضای کالبدی مرکز بهداشت، تجهیز امکانات و منابع مرکز، افزایش نیروهای متخصص از جمله برنامه هایی است که برای بهبود وضعیت این مرکز باید انجام شود .

دکتر هرسیج خدمتگذاران  حوزه بهداشت و درمان را مدافعان خط مقدم دفاع از سلامت مردم دانست که با ایثار گری و از خودگذشتگی این وظیفه ی مهم را تا به امروز به نحو احسن انجام داده اند. وی افزود:  فداکاری  آن ها کمتر از مدافعان دفاع مقدس نیست و باید مسئولین قدردان زحمات بی دریغ آن ها باشند.

شایان ذکر است دکتر مجید غیاث رییس مرکز بهداشت دانشگاه نیز ضمن  تشکر از کادر مجرب و دلسوز این مرکز  که در ایام کرونا  دلسوزانه در خدمت دانشگاهیان بودند اظهار داشت:  همکاران مرکز بهداشت با صمیمیت و از خود گذشتگی و حتی فراتر از وظایف خود، در خدمت به دانشگاهیان تلاش وافری داشته اند که زحمات این عزیزان قابل تقدیر است.

گفتنی است این دیدار به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیه و روز پرستار روز شنبه 21 آذرماه سال جاری در محل مرکز بهداشت دانشگاه برگزار و با اهدا لوح سپاس و تقدیم گل، از زحمات پرستاران دلسوز این مرکز تقدیر به عمل آمد.  

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/09/20
تعداد بازدید:
3137
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal