۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
برگزاری دومین دوره مسابقه ملی انتخاب پروژه برتر دانشجویی در حوزه اینترنت اشیا
دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان اقدام به برگزاری دومین دوره مسابقه ملی انتخاب پروژه برتر دانشجویی در حوزه اینترنت اشیاء نمود و دو نفر از دانشجویان این دانشکده موفق به کسب عنوان های دوم و سوم این مسابقات شدند.


دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان اقدام به برگزاری دومین دوره مسابقه ملی انتخاب پروژه برتر دانشجویی در حوزه اینترنت اشیاء نمود و دو نفر از دانشجویان این دانشکده موفق به کسب عنوان های دوم و سوم این مسابقات شدند.

به گزارش وب سایت خبری uinews   دکتر علی بهلولی عضو هیات علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه اصفهان در گفتگوی اختصاصی با واحد خبر روابط عمومی اظهار داشت: دومین دوره مسابقه انتخاب پروژه دانشجویی برتر در حوزه اینترنت اشیا در 24 آذر ماه 1400 همزمان با هفته پژوهش و فناوری به میزبانی دانشگاه اصفهان و به  صورت مجازی برگزار گردید.

 وی در ادامه تصریح نمود: در این دوره از مسابقات 40 پروژه از 17 دانشگاه کشور داوری شد و بردیا گیمدل دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان رتبه دوم و  امیر آبیار دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان رتبه سوم و فرزانه ماستری فراهانی از دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی رتبه اول این مسابقات را کسب نمودند.  

اطلاعات تکمیلی در وبسایت مسابقه

http://iotlab.ui.ac.ir/iotaward
 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/09/26
تعداد بازدید:
2192
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal