فراخوان پذيرش دانشجو در مقطع دكتري استعداد درخشان دانشگاه اصفهان

فراخوان پذیرش بدون آزمون مقطع دکتری (استعداد درخشان) سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشگاه اصفهان

دانشگاه اصفهان در راستای اجرای سیاست­های حمایت و هدایت استعدادهای درخشان و به منظور فراهم نمودن زمینه جذب برگزیدگان علمی، بر اساس آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری (شماره ۲/۳۰۷۸۲ مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷) از بین دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان و سایر دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی کشور در مقطع دکتری دانشجو می ­پذیرد.
زمان ثبت نام داوطلبان شرکت در فراخوان بدون آزمون دکتری دانشگاه اصفهان، از ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ است و ثبت نام از طریق سیستم خدمات آموزشی دانشگاه (گلستان) به آدرس https://golestan.ui.ac.ir/home انجام می شود.
 
متقاضیان گرامی لطفاً پیش از اقدام به ثبت نام، آئین‌نامه پذیرش بدون آزمون، فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشگاه اصفهان و شرایط ثبت نام را به دقت مطالعه فرمایند.
 
 
متقاضیان گرامی برای ارتباط با مدیر دفتر استعداد درخشان می توانند با ایمیل estedad@dean.ui.ac.ir مکاتبه نمایند. همچنین در صورت سوال اضطراری در ارتباط با فراخوان می توانند با شماره ۳۷۹۳۲۲۸۵-۰۳۱ و در صورت بروز مشکل در فرایند ثبت نام می­ توانند با شماره ۳۷۹۳۲۳۴۴-۰۳۱ تماس حاصل نمایند.
تاریخ به روزرسانی:
1402/02/10
تعداد بازدید:
137
Powered by DorsaPortal