درباره دانشكده
این دانشکده در سال 1348 تاسیس گردید و یکی از قدیمی ترین دانشکده های دانشگاه اصفهان است. این دانشکده در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد و با 5 گروه آموزشی دارای _ عضو هیات علمی تمام وقت فعالیت دارد. از این مجموعه، گروه علوم تربیتی باسابقه تر و بزرگتر از بقیه است، چهار گروه دیگر شامل روانشناسی، مشاوره، کودکان با نیازهای خاص و علم اطلاعات و دانش شناسی می باشد.
همه گروهها در یک ساختمان مستقر هستند که در بخش پائینی (ضلع شمال شرقی) محوطه اصلی دانشگاه اصفهان واقع شده است. دانشکده به طور مداوم به توسعه و آموزش و پرورش عمومی و خدمات اجتماعی در استان اصفهان مدد رسانده است. این دانشکده غیر از ارائه سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری، دوره های کوتاه مدت و میان مدت توسعه کارکنان در آموزش و پرورش استان و بهداشت را فراهم می آورد همچنین به تحقیقات توجه بسیار دارد و این توجه در دوره های تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) و در پروژه های تحقیقاتی اعضای هیات علمی دانشکده تجلی می یابد.
با استعانت از درگاه حق تعالی و امید به سربلندی و بهروزی ایران اسلامی، در سالی که توسط مقام معظم رهبری «مدظله العالی» با عنوان: سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است و در دولت تدبیر و امید ساختمان جدید دانشکده علوم تریتی و روانشناسی دانشگاه اصفهان به مساحت 15200 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 140000000000  ریال که بخشی از آن با مشارکت خیرین تأمین شده است و با
حضور جناب آقای دکتر منصور غلامی، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در آذرماه سال 1396 افتتاح شد.
 
تاریخ به روز رسانی:
1397/12/19
تعداد بازدید:
10555
Powered by DorsaPortal